Zatrudnimy pracownika. Stanowisko: Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na stanowisku handlowca występuję w roli sprzedawcy, w krótkich procesach sprzedażowych. Standardowa praca polega na obsłudze połączeń przychodzących oraz wiadomości email od klientów w ramach otrzymanego portfela. Komunikacja opiera się zazwyczaj na zapytaniach o produkt i jego cenę. W zakres zadań na tym stanowisku wchodzi również bezpośrednia obsługa klienta, w siedzibie firmy. Realizacja określonych miesięcznych planów sprzedażowych prowadzona jest w oparciu o model sprzedaży doradczej, gdzie handlowiec jest ekspertem, który fachowo bada potrzeby i doradza klientowi przy wyborze optymalnego rozwiązania. Następnie tworzy ofertę i uruchamia szansę sprzedażową zapisaną w zestawieniu tabelarycznym xls. Po akceptacji oferty przez klienta, handlowiec zapisuje sprzedaż w systemie Symfonia i uruchamia dalszą realizację zamówienia. Obsługuje klienta na każdym etapie procesu wraz z fakturowaniem
  • W okresie od stycznia do mają, gdzie liczba zapytań od klientów jest obniżona, wówczas handlowiec podejmuje działania prospectingowe i pozyskuje nowych klientów. Dodatkowo pracuje na aktualnej bazie klientów i wykonuje aktywności dosprzedażowe (up/cross sale).
  • Usługa/produkt:
  • Produkcja i sprzedaż produktów z branży inżynierii drogowej takie jak znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, progi zwalniające, pachołki drogowe, blokady parkingowe, lustra, farby drogowe, czy też produkty małej architektury miejskiej
  • Klienci: branża, pozycja osoby decyzyjnej, branże potencjalnych klientów:
  • firmy drogowe i obsługa techniczna
  • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe
  • budżetowka
  • firmy budowlane
  • dystrybutorzy
  • Osoby decyzyjne:
  • Właściciele firm prywatnych
  • Kierownicy i specjaliści instytucji budżetowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie - mile widziane: techniczne
  • Doświadczenie zawodowe : zaangażowanie i silna orientacja na wyniki sprzedażowe ,rozwinięte kompetencje w budowaniu relacji i nawiązywania kontaktów, doświadczenie w sprzedaży B2B, doświadczenie w sprzedaży na krótkich procesach,
  • Dodatkowe uprawnienia: Mile widziana znajomość systemu Symfonia, znajomość na poziomie średnim xls, aktywne prawo jazdy kat. B
  • Odbyte kursy i szkolenia: Mile widziane szkolenia z obszaru sprzedaży i obsługi klienta
  • Znajomość języków: Mile widziana znajomość j. angielskiego - B2

To oferujemy

  • KPI -Cel sprzedażowy jest aktualnie zespołowy i cel obrotowy. Weryfikacja pracy opiera się między innymi na ocenie skuteczności ofertowania.
  • Tryb pracy: biuro, teren, łączona, praca stacjonarna. Przyszłościowo przewidywane są wyjazdy do klientów.
  • Dlaczego warto tu pracować - Miła, rodzinna atmosfera w firmie, ciągły kontakt z klientem i możliwość rozwoju. Nie ma czasu na nudę.
  • Dni i godziny pracy 7:00 - 16:00 - praca zmianowa (7-15, 8-1

KATALOGI

katalog drog znak

katalog blokad

DROG-ZNAK

ul. Podobna 4
03 - 532 Warszawa

NIP: 951-181-88-70
REGON: 141252407

Godziny pracy i odbioru osobistego:
pon-pt 7:00-16:00

Dział handlowy

Tel. (22) 670-21-20, (22) 670-23-68
Tel. Kom. 607-755-600
Fax. (22) 670-08-07

e-mail: handlowy@drog-znak.com.pl

Księgowość

Tel. (22) 670-21-20 wew. 556

e-mail: ksiegowosc@drog-znak.com.pl

RACHUNEK BANKOWY:
mBank SA
Konto: 72 1140 2017 0000 4802 1012 1301
Swift: BREXPLPW

bariery parkingowe

malowanie proszkowe warszawa

wypozyczalnia znakow drogowych