O firmie

W Drog-Znak kładziemy nacisk na najwyższą jakość oferowanych znaków drogowych i elementów służących do oznakowania dróg. Oferujemy produkty skierowane do zarządców dróg i instytucji zajmujących się zarządzaniem ruchem w publicznej infrastrukturze drogowej. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie na rynku pozwala nam nieustannie rozwijać oferowane usługi. Dbamy o to, aby zawsze prowadzić działania zgodne z naszymi kluczowymi wartościami. Robimy wszystko, aby świadczyć jakościowe usługi, dbać o zadowolenie klienta i budować pozytywny wizerunek marki.
 
Zacznij współpracę z Drog-Znak – nie pożałujesz!
 
Nasza firma to więcej niż tylko sprzedaż znaków drogowych. Oferujemy doradztwo, sprzedaż, dostawę, a na życzenie klienta również montaż certyfikowanych znaków drogowych różnego rodzaju. Współpracując z nami, zarządcy dróg oraz inne odpowiedzialne podmioty zyskują liczne korzyści w tworzeniu bezpiecznej przestrzeni drogowej. Możesz też zamówić znaki drogowe jako osoba prywatna, ale pamiętaj o legalnym postawieniu znaku drogowego.
 
Podczas codziennej działalności kierujemy się wartościami takimi jak:
● profesjonalna obsługa bez względu na porę dnia,
● możliwość zamówienia certyfikowanych znaków drogowych z opcją montażu,
● krótkoterminowy wynajem znaków, na przykład dla tymczasowej organizacji ruchu,
● gwarancja najwyższej jakości znaków produkowanych nieustannie od ponad 35 lat,
● szeroki wybór znaków,
● fachowe doradztwo w doborze odpowiednich znaków,
● możliwość osobistego odbioru towaru w Warszawie,
● wynajem znaków drogowych na krótki okres.
Swoją działalność prowadzimy od 1988 roku. Zajmujemy się takimi działaniami, jak: produkcja znaków drogowych, blokad parkingowych oraz sprzedaż produktów dla drogownictwa. Proponujemy także montaż oznakowania pionowego i poziomego oraz wsparcie techniczne w zakresie doboru odpowiedniego oznakowania drogowego.
 
O co dbamy w Drog-Znak?
 
Nasi klienci mogą liczyć na liczne korzyści wynikające ze współpracy. Decydując się na założenie zamówienia na znaki drogowe lub akcesoria do oznakowania dróg w Drog-Znak, zyskujesz:
● szybką obsługę i łatwy kontakt,
● dostęp do mobilnych handlowców w różnych lokalizacjach,
● usługę montażu oznakowania na miejscu,
● wszechstronne doradztwo w doborze oznakowania drogowego i asortymentu montażowego.
 
Dla nas każdy klient to nowe wyzwanie. Głównie dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia i staramy się zaproponować rozwiązania szyte na miarę potrzeb zarządcy lub innego podmiotu odpowiedzialnego za reorganizację ruchu drogowego na publicznych jezdniach.
 
Oferujemy również możliwość krótkoterminowego wynajmu znaków drogowych. Dzięki temu nasi klienci mogą uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z zakupem i utylizacją nieużywanych znaków. Skontaktuj się z nami, aby zaoszczędzić czas, pieniądze i nie martwić się o nieużywane oznakowanie.
Certyfikowane znaki drogowe w Drog-Znak – stawiamy na produkt, jakość oraz pozytywny wizerunek
 
U nas znaki drogowe są zawsze pod ręką. Certyfikowane oznaczenie dróg nigdy nie traci swojego blasku. Dodatkowo do każdego zamówienia otrzymujesz solidne uchwyty oraz możliwość przygotowania indywidualnej wyceny na zamówienie znaków drogowych, np. w wyjątkowo dużym nakładzie.
 
Działamy tak, aby zawsze dostarczyć zamówione znaki drogowe i akcesoria na czas do każdego klienta. Błyskawicznie komunikujemy się z odbiorcami, mamy mobilnych handlowców oraz działamy jako niezawodny partner w produkcji znaków drogowych. Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy oznaczenia drogowe, które spełnią Twoje oczekiwania.

 

KATALOGI

katalog drog znak

 

katalog blokad

DROG-ZNAK

ul. Podobna 4
03 - 532 Warszawa

NIP: 951-181-88-70
REGON: 141252407

Godziny pracy i odbioru osobistego:
pon-pt 7:00-16:00

Dział handlowy

Tel. (22) 670-21-20, (22) 670-23-68
Tel. Kom. 607-755-600
Fax. (22) 670-08-07

e-mail: handlowy@drog-znak.com.pl

Księgowość

Tel. (22) 670-21-20 wew. 556

e-mail: ksiegowosc@drog-znak.com.pl

RACHUNEK BANKOWY:
mBank SA
Konto: 72 1140 2017 0000 4802 1012 1301
Swift: BREXPLPW

bariery parkingowe

malowanie proszkowe warszawa

wypozyczalnia znakow drogowych

znaki drogowe